Wintertraining
We zijn nog maar net begonnen met de zomertraining en gaan we de wintertrainingen alweer organiseren. We hopen dat jullie je massaal inschrijven voor de wintertraining zodat we tijdig iedereen kunnen inplannen en onze tennistrainster ook haar schema weer kan gaan maken.
Gezien het feit dat er veel nieuwe jeugd is willen we jullie vragen tijdig in te schrijven want vol is vol ook omdat we beperkt zijn in de uren en de groepjes niet groter willen maken dan 6 personen.
Je kunt deze winter inschrijven voor lessen in groepjes van:
A : 4 tot maximaal 6 personen
De lesduur is 50 minuten. De lessen vinden plaats op maandag tot en met vrijdag Het trainingsschema gaat deze winter over 17 lessen.
De trainerster bepaalt de samenstelling van de groepen waarbij uiteraard rekening wordt gehouden met leeftijd, speelsterkte, een minimaal aantal verhinderingen etc. etc.
Prijzen moeten nog worden bepaald maar zal niet veel afwijken t.a.v. de laatste jaren.
Aan de hand van het aantal deelnemers per trainingsgroep worden de werkelijke kosten van de training berekend. Indien er nog vragen zijn, kun je contact opnemen met ondergetekenden.
Ter indicatie hier de prijzen van 2009/2010.
|
Minuten |
Personen |
Factuurbedrag |
|
50 |
4 |
€ 145,00 |
|
50 |
5 |
€ 115,00 |
|
50 |
6 |
€ 97,00 |
|
50 |
7 |
€ 83,00 |
|
50 |
8 |
€ 72,00 |
|
25 |
2 |
€ 145,00 |
|
25 |
1 |
€ 290,00 |
Met vriendelijke tennisgroeten,
Patty Nelemans & Peter Remie - Jeugdcommissie RTC
Laatst aangepast (woensdag, 04 augustus 2010 14:46)













